Izabela Handerek 

Jednym z pierwszych kroków, które postawiła na swojej podróżniczej ścieżce był dwuletni pobyt we Francji, gdzie podjęła studia i skąd chętnie odwiedzała okoliczne europejskie kraje. Wciąż głodna wiedzy i podróżowania dyplom magisterski z zakresu International Business zdobyła… w Chinach, a Kraj Środka na kolejne dwa lata stał się jej domem i punktem startowym, skąd co rusz podróżowała po całej Azji, poznając kulturę i historię zamieszkujących ją narodów. W podróż powrotną do domu wyruszyła niecodziennie – pociągiem przez pół Azji i Europy aż do Polski, choć i tutaj nie zagrzała znów długo. Wiedziona wrodzoną ciekawością i fascynacją nieznanym, wyruszyła do Ameryki Południowej, gdzie zaliczyła swoje pierwsze wysokogórskie ekspedycje (jak na góralkę z okolic Żywca przystało), a w Peru zakochała się tak bardzo, że postanowiła i tam zostać dłużej. Od tamtej pory minęły trzy lata, a Iza z niesłabnącym zapałem kursuje pomiędzy Peru, Europą i jej azjatycką perełką – Chinami. Jest świetnym kompanem podróży i dogaduje się z każdym: włada pięcioma językami (francuskim, angielskim, hiszpańskim, chińskim i oczywiście – polskim), bez przerwy się uśmiecha i uwielbia fotografować spotykane na swej drodze mniejszości etniczne.

Zapraszamy Was również na bloga Nicolasa (męża Izy), który jest fotografem i niesamowicie dokumentuje ich podróże: BAIKARA

2 Comments

  1. Bardzo serdecznie polecam każdy rodzaj współpracy z Izabelą. Jest bardzo ciepłą, komunikatywną mądrą, otwartą, profesjonalną i odważną osobą i dzięki temu, każdy wyjazd z Nią, staje się niezapomnianą przygodą. Razem ze swoim mężem Nicolasem, utalentowanym fotografem, sprawią, że każda wędrówka zostanie zapamiętana na dłużej! Polecam z całego serca!

Leave A Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *